آزمایشگاه و فن آوری استریلیزاسیون

درباره Nuve

شرکت NÜVE در سال 1968 تأسیس شد، یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات آزمایشگاهی و استریلیزاسیون در جهان است که روز به روز در حال توسعه است.

کیفیت و قابلیت اطمینان

کیفیت یک کلمه کلیدی برای NÜVE است. این امر با گواهینامه ISO 9001:2008 و ISO 13485:2003 ثابت شده است. با ترکیب این امر با اخلاق قوی در ارائه ارزش برجسته، NÜVE بی وقفه در تلاش است تا از طریق تکامل شیوه های کاری خود و سرمایه گذاری در جدیدترین ابزارهای ماشینی، کارایی را افزایش دهد. قطعات درجه یک و مواد اولیه مرغوب تضمین می کنند که محصول نهایی چیزی است که کاربر می تواند به آن افتخار کند. یکی از عوامل مهم در سطح بالای اطمینان، تعهد تیم تولید است که نیمی از آن بیش از 20 سال است که در این شرکت بوده است.

سرمایه گذاری و توسعه

سرمایه گذاری قابل توجه در تحقیق و توسعه NÜVE را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت را ارائه دهد. تیمی متشکل از مهندسین مجرب و مجرب، ابزارهایی با ویژگی‌های منحصر به فرد تولید می‌کنند که مزایای بیشتری را برای مشتریان ما به ارمغان می‌آورد. پیشنهاد در زمینه زیست شناسی به طور خاص به طور قابل توجهی گسترش یافته است و سطح نوآوری فن آوری با تعداد زیادی از ویژگی های علامت تجاری که اخیراً در این محدوده معرفی شده اند ثابت شده است. NÜVE به طور مداوم و قوی حتی در طول بحران اقتصادی اخیر در سراسر جهان در حال رشد بوده است. NÜVE با تعهد خود به خدمات مشتری متعهد است تا از عرضه به موقع مشتریان خود اطمینان حاصل کند. در طول هفت سال گذشته، اندازه کارخانه تولید به اندازه تعداد ماشین‌آلات تولیدی دو برابر شده است.

بازارهای با دامنه وسیع

محصولات NÜVE برای طیف گسترده ای از بازارها از جمله آزمایشگاه های بالینی، تحقیقات پزشکی، بیوتکنولوژی، کشاورزی، آزمایشگاه های دامپزشکی، مواد غذایی، نوشیدنی و لبنیات، مواد شیمیایی، خودرو، هوافضا، سرامیک، آب و صنایع دارویی طراحی و توسعه یافته اند.

پشتیبانی حرفه ای

همانطور که ما نوآوری می کنیم، آموزش می دهیم. NÜVE با توجه به اینکه آموزش برای رشد مستمر شرکت و محصولات آن کلیدی است، متعهد به ارائه فرصت های آموزشی مرتبط و پیشرو در طول سال برای توزیع کنندگان خود است. آموزش جامع توزیع کنندگان در محصولات و خدمات پس از فروش توسط کارشناسان NÜVE، پشتیبانی محلی حرفه ای را از مشتریان و بازگشت عالی سرمایه گذاری در این برند نوآورانه تضمین می کند. برخی از ابزارهای اخیر شامل تسهیلاتی است که مهندسان NÜVE را قادر می‌سازد تا تجزیه و تحلیل و حتی به‌روزرسانی‌ها را از راه دور از دفتر مرکزی NÜVE انجام دهند و محصولات مشتری را در بهترین عملکرد نگه دارند.